В школуПятница, 17.05.2024, 13:26

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта

Категории раздела
Анализы уроков [10]
Анализы проыеденных уроков для разных предметов
Конспекты [41]
Планы конспекты и просто конспекты уроков разных тематик
Документация [12]
Примеры заполнений разного рода документов
Мероприятия [13]
Тексты, планы и сценарии мероприятий
Контроль знаний [117]
Контрольные и самостоятельные работы, вопроссы, тесты, лабораторные работы и т.д
Литература [84]
Статьи и другая образовательная литература
Рефераты и Доклады [25]
Рефераты, доклады, дипломные проекты и т.д
Разное [10]
Статьи с других сайтов предоставленніе нам.

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Анализы уроков

Інформатика. Поняття таблиці, поля, запису

Аналіз уроку

 

Урок проводив вчитель інформатики Деревян Володимир Сергійович у 11 класі. На уроці було присутньо 5 школярів. За загальним рахунком цей урок є тридцять восьмим з інформатики для 11 класу. Клас перед уроком був добре провітрений та прибраний. Проведенню уроку нічого не заважало. Тема уроку: «Поняття таблиці, поля, запису». Мета уроку: дати дітям теоретичну основу для подальшого користування базами даних, роз’яснити поняття таблиці, поля та запису, виховати в дітях зосередженість та захоплення інформатикою. Урок повністю відповідав змісту програми. На початку уроку вчитель з дітьми повторим попередньо пройдений матеріал. Деревян В.С. навів приклади використання і роль баз даних у повсякденному житті. Учні на уроці були проінформовані про основні поняття баз даних, про їх використання. З даної теми це був перший урок, та тридцять восьмий в системі уроків предмета інформатики. Тема попереднього уроку: «Розробка моделі «сутність-звязок» заданої предметної області». Тема наступного уроку: «Основні етапи роботи з базами даних. Відображення моделі «сутність-звязок» на базу даних». Вчитель вправно та поступово робив перехід з одного матеріалу на інший. Тип уроку: вичення нового матеріалу. Такий тип уроку вибраний тому, що цей урок є ознайомлюваним з основними поняттями баз даних і не потребує практичного застосування компютеру.

Урок складався з таких частин:

1.Організаційний момент. Вчитель провів з дітьми перевірку домашнього завдання та засвоєних знань у вигляді бесіди.

2. Актуалізація опорних знань. Вчитель розповів про використання та важливіст баз даних у повсякденному житті.

3. Вивчення нового матеріалу. Діти записали план уроку та були ознайомленні з поняттями таблиці, поля та запису. Вчитель за допомогою програми NetUP Schoolта підготовленої презентації на кожному компютері транслював основні моменти уроку.

4. Засвоєння нових знань і вмінь. Вчитель у вигляді бесіди з дітьми перевірив засвоєння дітьми данної теми.

5.Підведення підсумків. Вчитель ще раз нагадав дітям тему, мету та план уроку, оголосив оцінки учнів.

6. Домашнє завдання. В кінці уроку вчитель задав домашнє завдання учням у вигляді параграфу з підручника.

При перевірці домашнього завдання та для перевірки засвоєння нових знань вчитель застосував бесіду з учнями. Для візуального засвоєння змісту уроку вчитель за допомогою презентації наглядно демонстрував необхідний матеріал. Діти активно відповідали на запитання та намагались доповнювати вчителя, тому тип уроку я вважаю вибраний правильно. Проблемних ситуацій в процесі навчання не було замічено. На уроці учні записували у зошити необхідний матеріал, приймали участь у обговоренні матеріалу та активно відповідали на домашнє завдання. На протязі уроку кожен учень індивідуально відповів на запитання та записав новий матеріал у зошит. Знання учнів були перевірени у вигляді опитування. Завдання додому полягало у засвоєнні нового матеріалу з підручника та зошита. Учні непогано зрозуміли та вивчили домашнє завдання. Найбільше зосередження на уроці було викликане при демонструванні підготовленої до уроку презентації. Учні поводили себе тихо, активно відповідали та задавали питання вчителю.

Вчитель вмінно володів класом, порушень дисципліни з боку дітей не було зафіксовано. Стиль роботи вчителя полягає у жвавості, рішучості та захопленні. Вчитель інформати відмінно володіє українською та російською мовами, має гарну дикцію, гучний голос. В класній кімнаті вчитель знаходився біля дошки та інколи підходив до головного компютеру для демонстрування презентації. Вчитель старанно вибритий, акуратно зачесаний та відповідно вдітий.

В ході уроку вчитель повністю виконав план уроку та досяг поставленої мети. Діти одержали і засвоїли увесь обсяг знань, які давав вчитель на уроці. Це був вступний урок до створення і користування базами даний. Серед позитивно на уроці треба виділити гарну дисципліну класу, що призвела до тиші на уроці і нічого не заважало вчителю.


Источник: vsholu.at.ua

    

Категория: Анализы уроков | Добавил: Armageddets (22.10.2012) | Автор: Інформатика. Поняття таблиці, поля,
Просмотров: 1866 | Теги: запису, Поняття таблиці, поля | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Мини-чат

Форма входа


Поиск


Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz