В школуПятница, 17.05.2024, 15:12

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта

Категории раздела
Анализы уроков [10]
Анализы проыеденных уроков для разных предметов
Конспекты [41]
Планы конспекты и просто конспекты уроков разных тематик
Документация [12]
Примеры заполнений разного рода документов
Мероприятия [13]
Тексты, планы и сценарии мероприятий
Контроль знаний [117]
Контрольные и самостоятельные работы, вопроссы, тесты, лабораторные работы и т.д
Литература [84]
Статьи и другая образовательная литература
Рефераты и Доклады [25]
Рефераты, доклады, дипломные проекты и т.д
Разное [10]
Статьи с других сайтов предоставленніе нам.

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Анализы уроков

Геометрія. Теорема про три перпендикуляри

Аналіз урока

 

Урок з проводився двадцятого лютого п’ятим уроком. Вчитель з математики – Зан Ольга Ігорівна. У 10 класі були присутні 5 учнів. Предмет – геометрія. Клас був чисто прибраний, добре провітрений. Заняттям в класі гамір на вулиці та коридорі не заважав. У вчителя був присутній план-конспект уроку.

Тема уроку: Теорема про три перпендикуляри.

Мета: закріпити матеріал за допомогою розв’язування задач та кресленням малюнків за заданими параметрами.

Зміст уроку повністю відповідав шкільній програмі. На початку уроку учні з вчителем повторили попередньо вивчений матеріал та перевірили домашнє завдання. Кожне завдання розв’язувалось біля дошки для кращого засвоєння матеріалу. На уроці кожен з дітей побував біля дошки і на практиці закріпив свої знання.

В системі уроків цей урок займає 39 номер. Усі завдання на уроці відносились до попередньої теми. Тип уроку: Закріплення знань, вмінь та навичок. Тип урокі підібраний правильно, адже на ньому діти на практиці засвоювали знання отримані на попередньому уроці. Попередня тема: «Перпендикуляр і похила». Наступна тема: «Відстані»

Структура уроку:

1.                  Організаційний момент

2.                  Аналіз самостійної роботи

3.                  Повторення попередньої теми

4.                  Розв’язування задач

Вчитель робив плавні переходи від однієї частини до іншої. Організаційний момент зайняв приблизно 5 хвилин, аналіз самостійної роботи тривав близько 5-7 хвилин, повторення попередньої теми тривало приблизно 3-5 хвилин, розв’язування задач зайняло увесь останній час уроку.

Повторення вивченого матеріалу вчитель реалізував у вигляді опитування та бесіди з учнями. Для засвоєння отриманих знань вчитель визивав учнів до дошки для розв’язування задач. Вчитель доцільно обрав тип уроку та методи навчання, опираючись на вікові особливості класу. На уроці серед наочних приладів був присутній лише трикутник з лінійкою для креслення фігур на дошці. Проблемних ситуацій у процесі навчання виявлено не було. Учні на уроці по черзі виходили до дошки та у своїх зошитах розв’язували тематичні задачі. Коли учень біля дошки не міг щось накреслити або відповісти на питання, то вчитель починав опитувати учнів, які сидять за партами. Серед учнів було лише двоє тих, хто на уроці відповідав на достатній рівень, інші відповідали на відмінно.

Учні намагалися розв’язувати задачі самостійно, коли це не вдавалось зробити – вчитель давав підказки або розумово підштовхував до правильного розв’язання. Вчитель якісно підібрав питання та задачі, яки починались з легких і закінчувались більш тяжкими. Під час усього уроку діти були досить зосередженні так як всі постійно приймали участь у ході уроку.  Клас під час уроку вів себе дуже тихо та дисципліновано. Порушників дисципліни не було виявлено на уроці.

Вчитель добре володів класом, для підвищення інтересу та активності у учнів вчитель завжди підтримував та підштовхував учнів до правильних відповідей і тому учні не боялись відповідати на питання та розв’язувати задачі на уроці. Вчитель розповідав рішуче та досить повільно на уроці, що усі учні краще сприймали матеріал уроку. Ольга Ігорівна має досить гучний голос та гарну дикцію. Стіл вчителя знаходиться біля дошки. Вчитель іноді сідає на своє місце, але часто встає та підходить до учнів за партами та контролює їх роботу на уроці. Зовні вчитель добре причесаний та вдітий відповідно вчителю.

Ольга Ігорівна задала домашнє завдання за підручником для дітей з достатнім рівнем та додаткові завдання для дітей високого рівня. Вчитель повністю встиг виконати усі пункти плану до кінця уроку і досяг, поставленої мети. Учні непогано засвоїли матеріал уроку та навчились його приміняти до різних типів завдань. На уроці учні активно приймали участь у проведенні уроку: відповідали на запитання, розвязували біля дошки та у своїх зошитах підготовлені вчителем завдання. Серед позитивного варто виділити добре ставлення вчителя до дітей, завдяки чому діти вели себе розкуто та не боялись відповідати та виходити до дошки. Вчитель розповідав дуже доступно для дітей цього віку. Я б запропонував для наглядності використовувати стенди, плакати тощо.


Источник: vsholu.at.ua

Категория: Анализы уроков | Добавил: Armageddets (22.10.2012) | Автор: Геометрія. Теорема про три перпенди
Просмотров: 2799 | Теги: Теорема про три перпендикуляри | Рейтинг: 3.5/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Мини-чат

Форма входа


Поиск


Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz