В школуПятница, 17.05.2024, 15:12

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта

Категории раздела
Анализы уроков [10]
Анализы проыеденных уроков для разных предметов
Конспекты [41]
Планы конспекты и просто конспекты уроков разных тематик
Документация [12]
Примеры заполнений разного рода документов
Мероприятия [13]
Тексты, планы и сценарии мероприятий
Контроль знаний [117]
Контрольные и самостоятельные работы, вопроссы, тесты, лабораторные работы и т.д
Литература [84]
Статьи и другая образовательная литература
Рефераты и Доклады [25]
Рефераты, доклады, дипломные проекты и т.д
Разное [10]
Статьи с других сайтов предоставленніе нам.

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Анализы уроков

Інформатика. Створення таблиць за допомогою майстра таблиць

Аналіз урока

 

Урок проводив вчитель інформатики Деревян Володимир Сергійович у 11 класі. На уроці було присутньо 5 учнів. Це був урок з інформатики. Клас був добре провітрений перед уроком та прибраний. Ніякі звуки не заважали проведенню урока. Вчитель мав при собі план-конспект уроку, але ним не користувався.

Тема уроку: «Створення таблиць за допомогою мастера таблиць»

Мета: Навчити учнів використовувати типи даних в середовищі MicroSoftAcces.

Урок повністю відповідав шкільній програмі. На початку уроку вчитель з учнями повторили усно пройдений матеріал. Володимир Сергійович навів дітям приклади з життя із застосуванням баз даних, та розповів про роль типів даних в розробці таблиць, після чого учні на практиці закріпили матеріал. На уроці діти навчились працювати з типами даних при розробці таблиць у середовищі MicroSoftAcces.

В системі уроків цей урок займає 40-ве місце, а серед уроків з даної теми це третій урок. Попередня тема: «Властивості полів та типи даних», наступна тема: «Форми. Сортування, пошук і фільтрація даних». Матеріал даного уроку тісно повязаний з попереднім уроком. Тип уроку: практична робота. Я вважаю що тип уроку обраний правильно тому, що учні повинні не тільки теоретично, а й на практиці засвоїти новий матеріал.

Структура уроку:

1.                  Організаційний момент

2.                  Перевірка домашнього завдання.

3.                  Актуалізація знань

4.                  Практична робота

5.                  Домашне завдання

6.                  Підведення підсумків

Вчитель на уроці контролював практичну роботу кожного учня за окремим компютером. Після чого кожен учень отримав оцінку за практичну роботу на уроці. Використання на уроці таких наочних приладів як компютер та проектор є незамінними помічниками для вчителя інформатики, тому вони застососвувались і на цьому уроці. Серед проблем на уроці можна виділити тілько окремі випадки, коли учні намагались розмовляти один з одним, але вчитель завжди повністю контролював ситуацію і тому, здебільшого на уроці була тиша. Перевірку домашнього завдання вчитель здійснює в усній формі у вигляді опитування. Завдання додому вчитель задає за підручником, а окремим учням, які мають вдома компютери вчитель задає практичні завдання.

Учні найбільше були зосередженні при роботі за компютером, кожен намагався отримати якомога найвищу оцінку. Більшість учнів абсолютно самостійно робили практичну роботу, іншим вчитель допомагав для кращого усвоєння матеріалу. Вчитель добре володів класом, коли він робив зауваження учні одразу починали вести себе нормально.

Вчитель враховував індивідуальні особливості окремих учнів – сильні самі робили практичне завдання, а слабким він трохи допомагав. Вчитель жваво і рішуче гучним голосом розповідає матеріал уроку, має гарну дикцію та добре володіє мовою. Місце вчителя знаходиться біля дошки, але вчитель часто ходив по класу і контролював роботу учнів за компютерами. Зовні вчитель вибритий, добре зачесаний та відповідно вдягнений.

Під час уроку вчитель повністю виконав план уроку та досяг поставленої мети. Учні на уроці активно працювали за компютерами та відповідали на питання вчителя. Негативного на уроці не виявлено.


Источник: vsholu.at.ua

Категория: Анализы уроков | Добавил: Armageddets (22.10.2012) | Автор: Інформатика. Створення таблиць
Просмотров: 1634 | Теги: Створення таблиць за допомогою майс | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Мини-чат

Форма входа


Поиск


Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz