В школуПятница, 17.05.2024, 12:25

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта

Категории раздела
Анализы уроков [10]
Анализы проыеденных уроков для разных предметов
Конспекты [41]
Планы конспекты и просто конспекты уроков разных тематик
Документация [12]
Примеры заполнений разного рода документов
Мероприятия [13]
Тексты, планы и сценарии мероприятий
Контроль знаний [117]
Контрольные и самостоятельные работы, вопроссы, тесты, лабораторные работы и т.д
Литература [84]
Статьи и другая образовательная литература
Рефераты и Доклады [25]
Рефераты, доклады, дипломные проекты и т.д
Разное [10]
Статьи с других сайтов предоставленніе нам.

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Литература

Отчет по практике. Выводы

Висновки.

На мою думку, за час проходження педагогічної практики у Мелітопольській ЗОШ I-III ступенів №8 досяг поставленої мети, саме: розвинув вміння викладати дисциплін інформатики та математики в загальноосвітній школі; навчився організовувати професійну діяльність і  вирішувати конкретні методичні завдання відповідно до умов педагогічного процесу; виховував в собі прагнення до систематичного збагачення знань і творчого застосування їх на практиці.

Крім того, ознайомився із шкільною документацією; поглиб теоретичні знання з фахових дисциплін; навчилася правильно визначати типи уроків, їхню структуру, методи й засоби навчання,  розвинув уміння проводити уроки з використанням сучасних методів і прийомів навчально-пізнавальної діяльності; здійснювати виховну роботу, психолого-педагогічні спостереження за учнями класу, а також аналізувати уроки і позакласні заходи.

На власному досвіді переконалася, що навчання – дуже складний багатогранний процес, діяльність вчителя вимагає високого рівня знань не лише зі свого предмета, а й з психології, педагогіки, методики викладання. Щоб передати нові знання та закріпити їх, необхідно, насамперед, використовувати індивідуальний підхід, підвищувати інтерес учнів, тобто розповідати їм цікаво про корисне, а також застосовувати різні методи та прийоми навчання, включення у життєву ситуацію, передовий педагогічний досвід, вдало підбирати засоби наочності.

Концепція безперервної освіти передбачає, що учнів потрібно не просто навчити інформатики чи математики, а навчити їх вчитися, тобто стимулювати бажання вдосконалювати та поглиблювати набуті знання і вміння протягом усього життя.

Також важливе значення відіграє виховна і позакласна робота в школі, тому що учнів потрібно не лише вчити, а й виховувати. Але щоб вдало провести виховний захід необхідне неабияке терпіння, організаторські здібності та творчий підхід.

На підставі спостережень за викладацькою діяльністю зробив висновок, що вчителям у проведені навчальної та виховної роботи значно допомагають знання з психології. Знаючи особливості розвитку пізнавальних здібностей (мислення, пам’яті, уваги) учня, а також  тип темпераменту, значно простіше знайти до нього індивідуальний підхід, підібрати ті вправи, які дозволять якнайкраще засвоїти матеріал.

За цих п’ять тижнів, переконалася в тому, що не помилилася, обравши додаткову дану професію. Ця професія є не лише суспільно корисною, а й сприяє постійному саморозвитку особистості викладача. Сподіваюся, що педагогічна практика – це лише перший крок на шляху до вдосконалення моїх педагогічних знань і навичок в майбутньому.

Категория: Литература | Добавил: Armageddets (30.11.2012)
Просмотров: 1094 | Теги: педагогическая практика, отчет педагогика, Отчет по педагогической практике, Выводы, школьная практика | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Мини-чат

Форма входа


Поиск


Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz